UNI STK PREŠOV

STANICA TECHNICKEJ KONTROLY

UNI STK - VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Všetky druhy kontrol pre všetky druhy a značky vozidiel - všetko pod jednou strechou.

UNI STK - ĽAHKÝ PRÍSTUP

ĽAHKÝ PRÍSTUP

Rozľahlé parkovisko a príjazdová plocha pre ľahkú manipuláciu so všetkými druhmi vozidiel.

UNI STK - BEZ ČAKANIA

BEZ ČAKANIA

Promptné vybavenie bez zbytočného čakania, alebo nutnosti vopred sa objednávať.

UNI STK PREŠOV

NAŠE SLUŽBY

STK v Prešove – vaše auto v dobrých rukách

Zverte auto našim odborníkom. UNI STK v Prešove je synonymum profesionality a spoľahlivosti. O vaše auto sa dobre postaráme. Vykonávame technické aj emisné kontroly, ako aj kontroly originality. Zakladáme si na vysokej kvalite práce a minimálnych čakacích dobách – možná je telefonická aj online rezervácia. STK vybavujeme aj na počkanie.

Pozor na platnosť STK

Ak máte v garáži auto, dobre si skontrolujte platnosť STK. A že na ňom jazdíte len občas? Alebo že auto je nepojazdné? Takéto výhovorky vám nepomôžu. Absolvovanie STK je totiž povinné pre všetky vozidlá so slovenským evidenčným číslom, ktoré sú prihlásené na dopravnom inšpektoráte. A to bez ohľadu na to, či auto aktívne využívate alebo nie. Nezabúdajte, ak nebudete mať platnú STK, riskujete pokutu a dokonca aj odobratie dokladov od vozidla. Na tom si budete môcť zajazdiť až po prešetrení priestupku a následnej úspešnej realizácie STK.

Priebeh STK

STK začína pristavením vozidla v našich priestoroch. Následne nám odovzdáte potrebné doklady a pustíme sa do práce. Pozornosť venujeme o. i. povinnej výbave, úniku prevádzkových kvapalín, stavu kolies, funkčnosti bŕzd, osvetlenia a okien, ako aj ostatným dôležitým aspektom správnej funkčnosti vozidla. Pri STK sme mimoriadne dôslední. Cieľom je zodpovedne posúdiť, či je auto spôsobilé na jazdu po cestných komunikáciách bez toho, aby istým spôsobom ohrozovalo zdravie a bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Nezabúdajte, že tak, ako vy pravidelne absolvujete rôzne lekárske prehliadky, tak STK je akousi lekárskou prehliadkou pre vozidlá. Preto si do diára či kalendára dobre zapíšte dátum, kedy vášmu autu končí platnosť STK.

STK pre všetky druhy a značky áut

Naša STK vykonáva činnosť pre všetky kategórie automobilov, t. j. opakované, pravidelné, administratívne a aj zvláštne. Samozrejmosťou je emisná a technická kontrola pre všetky značky a druhy áut. Kúpili ste si ojazdené auto a chcete mať stopercentnú istotu o jeho stave – teda či na ňom neboli stočené kilometre alebo realizované iné nelegálne zásahy do konštrukcie? Naša kontrola originality odhalí neoprávnené úpravy.

Obrovskou výhodou je, že pri našej STK v Prešove sa nachádza rozľahlé parkovisko. Práve tam bez zbytočných problémov zaparkujete svoje auto.

 

Vybavujeme priebežne aj bez objednávky vopred

Milí zákazníci, mimo vopred rezervovaných termínov na presný čas Technickej a Emisnej kontroly máme kapacity prijímať aj zákazníkov priebežne, bez objednávky v predstihu. Zatelefonujte alebo sa zastavte osobne priamo u nás. Vybavíme vás v rámci možnosti na počkanie.

PRED TECHNICKOU KONTROLOU SI SKONTROLUJTE VOZIDLO

Mnoho vozidiel k nám na STK prichádza nepripravených so závadami, ktoré sú dôvodom pre verdikt „nevyhovujúce“. Majitelia vozidla potom v rozpakoch vysvetľujú, že o jeho stave nevedeli.

PRED TECHNICKOU KONTROLOU SI SKONTROLUJTE VOZIDLO

Ak si pred termínom technickej kontroly vyhradíte čas na krátku obhliadku svojho vozidla a prejdete si každý z bodov uvedený nižšie, zachytíte nedostatky a zavčasu ich môžete odstrániť.

UNI STK PREŠOV

NOVINKY

Milí zákazníci, mimo vopred rezervovaných termínov na presný čas Technickej a Emisnej kontroly máme kapacity prijímať aj zákazníkov priebežne, bez objednávky v predstihu.

Mnoho vozidiel k nám na STK prichádza nepripravených so závadami, ktoré sú dôvodom pre verdikt „nevyhovujúce“. Majitelia vozidla potom v rozpakoch vysvetľujú, že o jeho stave nevedeli.

Termín blížiacej sa technickej kontroly u drvivej väčšiny vodičov zaktivizuje všetky sily na uvedenie ich vozidiel do vzorného technického stavu.

UNI STK PREŠOV - TECHNICKÁ A EMISNÁ KONTROLA

OBJEDNAJTE SA ZADARMO

Viac informácií o jednotlivých druhoch kontrol nájdete na nasledujúcich internetových stránkach

© 2024 Všetky práva vyhradené pre UNI STK
Pripomenieme Vám termín TK a EK prostredníctvom SMS a e-mail notifikácie